چاپ        ارسال به دوست

معرفی برگزیدگان به مرحله سراسری وزارت بهداشت بر اساس سهمیه دانشگاه خواهد بود

اعلام نتایج مرحله دانشگاهی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت (ع)

 

روابط عمومی پنجره به همه دوستان تبریک عرض میکند

 

معرفی برگزیدگان به مرحله سراسری وزارت بهداشت بر اساس سهمیه دانشگاه خواهد بود

بنا به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه، نتایج مرحله دانشگاهی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در دو بخش کتبی و شفاهی اعلام شد.

بنا به این گزارش، مرحله دانشگاهی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت در رشته های مختلف هر یک از دو بخش کتبی و شفاهی با استقبال مناسب اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه به تفکیک خواهران و برادران طبق زمانبندی اعلام شده از سوی مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت برگزار گردید، که نتایج آن به شرح مندرج درانتهای خبر می باشد.
شایان ذکر است، معرفی برگزیدگان به مرحله سراسری وزارت بهداشت براساس سهمیه اختصاص یافته به دانشگاه در هر رشته خواهد بود.
گفتنی است با توجه به اینکه برای کسب رتبه در هر مرحله و جواز حضور در مرحله بعد، شرکت کنندگان می بایست حداقل امتیاز را بر اساس حد نصاب اعلام شده در آیین نامه اجرایی جشنواره کسب نمایند، در برخی از رشته ها، متسابقین نتوانسته اند حد نصاب لازم برای هر یک از رتبه های اول تا سوم را بدست آورند.

رشته آشنایی با احادیث اهل بیت (ع)

کارکنان

 معصومه رضوی رتبه اول

مریم شیدائی رتبه دوم

مریم حیدری درمیان رتبه سوم

دانشجویان

اکرم سلیمی رتبه اول

محدثه کارگر رتبه دوم

رشته مفاهیم صحیفه سجادیه

دانشجویان

لیلی ناصری رتبه اول

بهناز صالحی رتبه دوم

انسیه محبتی رتبه سوم

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

اساتید

دکتر طیبه کرمانی نفر برگزیده

کارکنان

مصطفی محمدی رتبه اول

مصطفی اشرفی پور رتبه دوم

دانشجویان

علی شوکتی نیا رتبه اول

محمد اولادی رتبه دوم

مرضیه باقری رتبه سوم

رشته احکام

اساتید

دکتر فاطمه حسین زاده نفر برگزیده

کارکنان

ملیحه جیحونی رتبه اول

محسن نادی رتبه دوم

رضا سورگی رتبه سوم

دانشجویان

اسماء طیوری رتبه اول

فاطمه سبزه کار رتبه دوم

رضا علی آبادی رتبه سوم

رشته مفاهیم نهج البلاغه
دانشجویان

فاطمه الوانی رتبه اول

ملیحه رضائی رتبه دوم

مرتضی محمدی رخ رتبه سوم

کارکنان

سوسن بهدانی رتبه اول

بنت الهدی بهدانی رتبه دوم

مریم رحمانی رتبه سوم

رشته آشنایی با سیره معصومین

اساتید

حجه الاسلام مهدی عبدالرزاق نژاد نفر برگزیده

دانشجویان

محبوبه فرسی رتبه اول

زکیه سامعی پور رتبه دوم

سیده فاطمه قاسمی رتبه سوم

کارکنان

صدیقه ملکی رتبه اول

محمد نخعی رتبه دوم

علی رستگارپور رتبه سوم

رشته حفظ موضوعی قرآن

کارکنان

فریبا اسدی نفر برگزیده

رشته قرائت تحقیق

اساتید

دکتر فاطمه حسین زاده نفر برگزیده

کارکنان

آرزو حسین زاده رتبه اول

 
صدیقه گرامی رتبه دوم

دانشجویان

محدثه کارگر رتبه اول

محدثه خزاعی نژاد رتبه دوم

فاطمه الهی رتبه سوم

رشته ترتیل

کارکنان

زهرا سعادتی رتبه اول

سیده حکیمه حیدری رتبه دوم

دانشجویان

الهه بذرافشان رتبه اول

فاطمه حجازیان رتبه دوم

بتول حبیبی فر رتبه سوم

رشته حفظ( ۳ جزء )

دانشجویان

زکیه سامعی پور نفر برگزیده

رشته حفظ( ۱۰ جزء )

کارکنان

سمیه رحمتی نفر برگزیده
 

رشته حفظ( ۵ جزء )

انیسه محبتی رتبه اول

کوثر خسروی رتبه دوم

رشته حفظ ( سوره یاسین )

دانشجویان

فاطمه دلاکه رتبه اول

زینب شبانی رتبه دوم

فهیمه مسینایی نژاد رتبه سوم

ترتیل

اساتید

دکتر محسن ناصری نفر برگزیده

دانشجویان

محمد نصرالهی رتبه اول

نوید کریمی رتبه دوم

امیرحسین قاسم زاده رتبه سوم

مهدی ثمره رتبه سوم

کارکنان

محمود علیشاهی رتبه اول

محمدناصر احراری رتبه دوم

علی اکبر فلاح رتبه سوم

رشته حفظ( ۱۰ جزء )

محمد اولادی نفر برگزیده

رشته حفظ( ۲۰ جزء )

مصطفی شبانی نفر برگزیده

رشته حفظ( ۳۰ جزء )

محمد بیدار مغز نفر برگزیده

رشته قرائت تحقیق

کارکنان

محمد تیرانی رتبه اول

محمد علی قوامی رتبه دوم

علی رستگارپور رتبه سوم

دانشجویان

اشکان بیراوندی رتبه اول

احسان شیری رتبه دوم

رشته حفظ( سوره یاسین)

 دانشجویان

سید علی فتاحی رتبه اول

محمدناصر احراری رتبه دوم

 نوید کریمی رتبه سوم

منبع: وبدا-روابط عمومی دانشگاه


١٦:٠١ - چهارشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٤٩٥١٨٦    /    تعداد نمایش : ٥٥١


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 





 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 300
 کل بازدید : 1514000