چاپ        ارسال به دوست

دکتر کبری ناصری از انتشار نتایج گزارش ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و دارو خبر داد

کسب رتبه اول معاونت غذا و دارو در زمینه اطلاع رسانی داورها و سموم

معاون غذا و دارو دانشگاه از انتشار نتایج گزارش ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور در سال  ۱۳۹۴ خبر داد.


دکتر کبری ناصری با اعلام این خبر گفت: بر اساس نتایج این ارزیابی، معاونت غذا و دارو دانشگاه توانست در زمینه اطلاع رسانی داروها و سموم در بین دانشگاه های سطح ۲ رتبه اول را کسب کند.

وی با بیان اینکه آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و بهداشتی این معاونت نیز حائز رتبه چهارم شده است خاطرنشان کرد: علاوه بر این، رتبه پنجم در زمینه نظارت بر دارو و مخدر(نظارت بر دارو و مخدر، مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم، مدیریت داروخانه های بیمارستانی، کمیته تجویز و مصرف منطقی دارو) حاصل شده است.
معاون غذا و دارو دانشگاه با یادآوری کسب عنوان رتبه برتر روابط عمومی معاونت غذا و دارو در دومین گردهمایی معاونت های غذا و دارو سراسر کشور گفت: در ارزیابی کلی نیز، معاونت غذا و دارو دانشگاه توانست بعد از معاونت های غذا و دارو قزوین – همدان – اراک و یزد رتبه پنجم را در بین دانشگاه های سطح دو کسب کند.
دکتر ناصری با اعلام رضایت و تبریک نتایج ارزشمند واحدهای مختلف این معاونت از حمایت های رئیس دانشگاه و همت همکارانش قدردانی نمود و گفت: با انگیزه ای مضاعف، برای ارتقاء عملکرد حوزه غذا و دارو و در نهایت پیشرفت دانشگاه تلاش می نمائیم.


منبع : وبدا-روابط عمومی دانشگاه


٠١:٥١ - چهارشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٤٩٩٥٠٩    /    تعداد نمایش : ٥٣٦


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

 

آمار بازدید
 بازدید امروز : 255
 کل بازدید : 1513955